kdacht dat ik kon stoppen na het eerste filmpje te bekijken maar tis duidelijk niet zo!
video 2
Terecht afgekeurd doelpunt van k*trijk tegen westerlo want coulibaly maakt wel degelijk een huip beweging waardoor dewinter de bal moet lossen. Penalty dat westerlo krijgt is idd onterect maar zijn geen gevolgen dus moetn ze daarover niet zagen (doen wij ook niet van hun penalty

)
Buitenspel doelpunt moet weg uitbenadeling want ze zeggen zelf dat het een twijfelgeval is. Zoiets gebeurd enorm veel en als je een arbiter daarop pakt is dat echt ZAGEN dat je doet (zo kunnen veel teams zagen hoor)
Ja kga maar stoppen want het is overdreven hoeveel ze "benadeeld" zijn! Mijns inzien kan meer dan de helft van de situaties uit hun filmpje en heeft van de overige benadelingen nog niet de helft een invloed op het resultaat!
ach kom gewoon zot als uk die Wankers gelijk Rafa zo mooi zegt bezig hoor of zie!
Ze hadden beter gedegradeerd