Dikke proficiat aan onze coach. Hij kan er niet aan doen dat wij al die kansen missen. Hij kan er wel aandoen dat we GEEN bankspelers hebben. Nnadi was rotslecht,OMDAT hij dankzij de coach NUL vertrouwen heeft. Vossen was archislecht,Jeppe zwak, hebben wij iemand op de bank? Ja,Hedl en Challouk.
Dus de fout ligt volledig bij die domme coach die in zijn eigen voet schiet. Vossen,Jeppe moesten eruit. Als hij een goeie coach was dan had hij 16 spelers met vertrouwen.
Een ploeg die zoveel kansen mist om een goeie zaak te doen, maar dit iedere keer mist, dan gaat het niet lukken.
Tegen Luik,La Louvière,Lierse,Beveren,Lommel en nu Seraing die kans missen om definitief die kloof te slaan of aan de leiding te blijven of te komen dan gaat het niet lukken.
Zo slap beginnen is al een eerste fout, dat de bankzitters geen kansen en vertrouwen hebben ligt VOLLEDIG aan Sven!
Wij moeten rekenen dat die 11 scoren, dat gebeurt al sinds januari heel,heel moeilijk. Dan moet je rekenen op jouw bank. Dankzij Sven hebben we GEEN BANK!
Eerlijk, ik wil er nog in geloven maar ge voelt aan alles dat wij dit niet over de streep gaan trekken.
Net zoals vorig jaar is de coach de grootste schuldige. Door koppig zijn 'idee' niet te veranderen. Euvrard door thuis te naïef en te vel aan te vallen,Sven door zijn BANK NIET TE GEBRUIKEN!
Net als vorig jaar is dit min of meer te laat om dat te veranderen,alleen staan we er iets beter voor dan vorig jaar.
We moeten dus hopen dat 'de 11' plots vertrouwen en goed spelen en hun kansen afmaken. Meestal gebeurt dit niet. Onze statisticus kan weer berekenen hoeveel kans we hebben. Met deze koppige coach minder. Hopen dat we dus plots efficiënt worden.
Aan al die anderen die de coach gaan verdedigen,waarom probeert ge zelfs niet alles? Waarom Hedl er niet in? Waarom Challouk er niet in?
Dit is waanzin!
Zowel de afgekeurde goal als de fout van Tanghe, daar hebben we nog geluk,maar natuurlijk geen geluk bij de kansen. Geen vertrouwen om die kansen af te maken.