Sowieso zouden de Belgische clubs in een Beneliga als tweederangs worden beschouwd, door de arrogantie maar ook omdat Nederland en hun clubs beter gestructureerd zijn. Het is evident dat wij,als Belgische clubs moeilijk kunnen wedijveren met die grote clubs(Duitsland,Spanje,Italië,Engeland) en competities,daar zijn onze budgetten te klein voor,maar er zijn altijd wel Belgische clubs die af en toe stunten,kijk nu naar Antwerp Europees,winnen tegen de Spurs winnen in LASK,dat is niet min. Ons Europees coëfficiënt is nog zo slecht niet wanneer je alles nuchter bekijkt. Buiten Ajax is het Europees ook geen groot feest bij de Noorderburen. Buiten PSG (en af en toe OLyon)is het bij Frankrijk ook niet goed (nochtans veel grotere budgetten).
Omkoopschandaal,licenties (vooral ook Moeskroen)die onrechtmatig worden toegekend,gesjoemel met transfers,dat gebeurt ook in andere landen,maar daar straffen ze ze tenminste. Hier zijn er zoveel achterpoortjes of hiaten in onze reglementen dat die ermee wegkomen of zo goed als. Dat is niet gezond en er heerst een soort straffeloosheid en dan zet je de deur open voor zo'n mistoestanden.
Club Brugge en Genk doen het financieel goed,die gaan volgens mij vroeg of laat wel eens kunnen doorstoten naar de tweede ronde in de CL. Clubs zoals Anderlecht en Standaard gaan serieus moeten herbronnen.